ଆଜିର ରାଶିଫଳ ୨୪ ଏପ୍ରିଲ୍

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

0

ମେଷ: ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ଦେବା ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁରନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତା ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଖୁସି ଭରା ରହିବ ।ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସରକାରୀ ସୂତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ। ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ । ଚିନ୍ତାଧାରା ମହତ ହେବ ।

ବୃଷ: ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରା ହୋଇଯିବ। ବଡ଼ କଂପାନି ସହିତ ଚୁକ୍ତିର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ ।ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧୁକ ବ୍ୟୟ କରି ପାରନ୍ତି । ଅଯଥା ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନ ନେଇ ନିରବ ଦର୍ଶକ ହୋଇପାରନ୍ତି । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରାଶ ହେବେ । କୁସଙ୍ଗ ପରିତ୍ୟାଗ କରିପାରନ୍ତି । ଧାର୍ମିକ ହେବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଗୁଆ ଶେଷ କରିବେ।

ମିଥୁନ: ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବନାରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବା ଜ୍ୟୋତିଷ ବିଜ୍ଞାନର ଚର୍ଚ୍ଚା କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ପାଇବେ ।ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଆଶ୍ୱସ୍ତ ହେବେ । ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଆଗହୀ ହେବେ । ସତକର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସରକାରଙ୍କ କୃପା ପାତ୍ର ହେବେ । ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଭାବେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ।

କର୍କଟ: ଧନଲାଭର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ। ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗାଯୋଗ ଭଲ ରହିବ ।ମଧୁରଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରି ପରକୁ ଆପଣାର କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। ଅଧୁକ କ୍ଷମତା ପାଇ ତା’ର ସଦ୍‌ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି । ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ଦେବ, ଗୁରୁଭକ୍ତ ହେବେ।

ସିଂହ: ମନରେ ନୂଆ ବିଚାର ସୃଷ୍ଟି ହେବା ଯାହା ବି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯୁବକଙ୍କ ଲାଗି ଉନ୍ନତିର ନୂଆ ଦ୍ଵାର ଖୋଲିବ।ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଉଜ୍ଜଳମୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ବଚ୍ଛଳତା ଦେଖା ଦେବ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଛି । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ଆନନ୍ଦ, ଉତ୍ସବରେ ମଜି ରହିବେ ।

କନ୍ୟା: ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଫଳତା ପାଇବେ। କପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ ।ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ । ସ୍ଥଗିତ ରଖୁବେ । ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହେବେ । ଅତିଥୁ ଗୁରୁ ଓ ଦେବପୂଜା ନିରତ ହେବେ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟରେ ଧନବ୍ୟୟ କରିବେ । ଅଜିତ ଧନ ଭୋଗ କରିବେ।

ତୁଳା: ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କ କାମର ଦୋଷ ତୃଟି ବାହାର କରିପାରନ୍ତି । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ନେଇ ପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ସୁଖକର ଘଟଣାମାନ ଘଟିପାରେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ପ୍ରୀତି ଭୋଜନ ପାଇ ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରିବେ।

ବିଛା: ଭାବିଥିବା କାମ ବିନା ବାଧାରେ ପୂରା ହେବା ଜୀବିକା ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆଶା ପୂରଣ ହେବ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ।ଶତ୍ରକୁ ପରାଜିତ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ପାଇବେ । ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବେ। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ସତର୍କ ରହିବେ ।

ଧନୁ: କୌଣସି ସଂପର୍କୀୟ ଶୁଭ ସମାଚାର ଦେବେ। ଚାକିରି ବୃଦ୍ଧିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ । ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ।ବାଧା-ବିଘ୍ନ ଏଡ଼ାଇ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ପାରନ୍ତି । ପଢ଼ା ପଢ଼ିରେ ମନୋନିବେଶ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଉତ୍‌ଫୁଲ୍ଲିତ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଜନକ ହେବ ।

ମକର: ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ। ଅନୁଭବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ।କିଛି ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହେବ । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଘଟିପାରେ । ଭାଇମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । କୃଷିକର୍ମ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ: କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି। ମାତାପିତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପିତ ହେବା ରାଜନୀତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ ।ସୁଖୀ ହେବେ । ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ବଚ୍ଛଳତା ଦେଖା ଦେବ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି । ଦିଅଁ ଦର୍ଶନର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅଛି । ଅଶାନ୍ତିର ମାତ୍ରା କମିବ । ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ମୀନ: ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ବାରା ସବୁ କାମ ପୂରା କରିନେବା କଳାକାରଙ୍କୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖଦ ରହିବ।ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । କୌଣସି କାରଣରୁ ମନ ବିଷାଦିତ ହୋଇପାରେ। ଜିତେନ୍ଦ୍ରିୟ ହେବେ । ଦୟାଳୁ ସ୍ଵଭାବର ହେବେ । ତ୍ୟାଗପୂତ ଓ ହେବେ । ନୀତିନିଷ୍ଠ ହେବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.